KONST / Litografier / Färglitografier 13557172
nr 1355 7172
Sören Edsberg
(f. 1945), Danmark
Färglitografier, 5 st, Signerad, numrerad, 300-upplaga, oramade lösa blad. Bladets mått: 100x80 cm
Kondition: missfärgningar
Søren Edsberg, Dansk-Amerikansk bildkonstnär född 1945.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 18:38:15
100 kr
150 kr
250 kr
19 okt